КП Плесо

Новини

У зоні відпочинку «Наталка» проведено акцію «Небезпечний лід!»

У середу, 06.01.2016 року, на території зони відпочинку «Наталка» (вул. Прирічна, Оболонський район) за участю заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, рятувальників і водолазів Спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби КП «Плесо», Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Київської аварійно-рятувальної служби, а також за підтримки Товариства Червоного Хреста України, Асоціації риболовів України та Головного управління охорони водних біоресурсів  у м. Києві, було проведено масштабну акцію «Небезпечний лід!».

В рамках заходу було продемонстровано правила відносно безпечного перебування на кризі, як врятувати себе, якщо провалився у воду, як здійснюють порятунок аварійно-рятувальні підрозділи. Окрім того, було здійснено профілактичний рейд для рибалок — інформаційно-роз’яснювальна робота та розповсюдження друкованих пам’яток.

Звертаємо вашу увагу, що лише протягом перших кількох днів 2016 року у межах Києва через тонкий лід загинуло 3 людини. І це при тому, що протягом певного часу трималися досить неслабкі морози. Тому закликаємо бути вкрай обережними і не наражати своє життя на небезпеку!

При виникненні надзвичайних ситуацій звертайтесь до САРВС КП «Плесо» за телефонами оперативного чергового у м. Києві:
(044) 517 64 11
067 341 05 02