КП Плесо

Новини

КП «Плесо» оголошує конкурс на кращу ідею назви рятувального судна!

У кожного киянина є унікальна можливість увійти в історію та придумати сучасне, красиве ім’я для столичного рятувального судна (водолазного боту)!

Наразі нова команда співробітників КП «Плесо» відновлює та фарбує «ЭПРОН» (а саме так він називається нині), побудований у 1971 році (розрахований на 12 водолазів). Його відремонтували на ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод» і тепер туди можна навіть встановити барокамеру. До початку його експлуатації під час літнього сезону 2016 ми вирішили дати «Епрону» нову назву.

Аж не віриться, що донедавна він стояв пришвартований біля рятувально-водолазної станції № 1 нашого підприємства на Трухановому острові, проіржавів та вже навіть дав течу.

Отже, тепер бот отримав нове життя і заслуговує на милозвучне ім’я)

Завдяки використанню судна можливо значно підвищити ефективність роботи найбільшої у Києві рятувально-водолазної служби, що має величезне значення для безпеки киян під час літнього оздоровлення та відпочинку біля Дніпра.

Саме тому ми вирішили залучиити креативних небайдужих киян і оголошуємо конкурс на кращу ідею нової назви.

Умови конкурсу

Конкурс триватиме тиждень: з 12 по 18 грудня 2015 року включно.

Протягом вказаного часу надсилайте ваші пропозиції електронною поштою на адресу: mail@pleso.com.ua . У листі дуже бажано обґрунтувати вибір назви.

Тема листа: «На конкурс».

5 (п’ять) кращих ідей буде опубліковано на офіційній сторінці КП «Плесо» у соцмережі «Facebook» для голосування. Варіант, який набере найбільшу кількість «лайків», стане новою назвою корабля!

Бажаємо успіху!

конкурс