КП Плесо

Новини

Директор КП «Плесо» взяв участь у дебатах на тему «Як зробити Дніпро доступним для киян?» (ФОТО)

Генеральний директор КП «Плесо» Денис Пікалов взяв участь у дебатах на тему «Як зробити Дніпро доступним для киян?». Захід відбувся 03.11.2015 року у конференц-залі коворкігу «МедіаХаб» (вул. Суворова, 4/6), організатором виступила Агенція журналістики даних http://texty.org.ua/.

Виступали також:

Модератор: журналістка Наталія Соколенко.

На обговорення були винесені, зокрема, наступні питання.

  1. Що розуміти під «доступністю» берега (як кожен спікер тлумачить поняття «доступності»)?
  2. Чи дійсно уся берегова лінія у Києві повинна бути доступною для купання, відпочинку, проведення спортивно-масових заходів і т. д.?
  3. Як підвищити комфортність наявних набережних?
  4. Як забезпечити доступність Дніпра в місцях, обмежених комерційними структурами та приватними особами (паркани приватних будинків та елітної забудови, ресторани, дебаркадери, яхт-клуби)?
  5. Що робити з промзонами і занедбаними підприємствами, розташованими біля Дніпра?
  6. Що робити з необлаштованими зеленими територіями уздовж берега?
  7. Як забезпечити безпеку киян під час відпочинку на воді, пляжах та інших прибережних зонах?
  8. Чи потрібна Києву Концепція розвитку Дніпра та хто має її розробляти?

Кожен зі спікерів висловив своє бачення проблем, запропонував власні варіанти розгляду порушених питань з того чи іншого боку. Експерти обговорили шляхи вивчення іноземного досвіду, запозичення і втілення найкращих напрацювань у Києві, проілюстрували найефективніші, на їхню думку, шляхи досягнення тих результатів у сфері розвитку рекреації та облаштування громадських територій і публічних просторів, які потребує суспільство. А також відповіли на запитання слухачів.

Так, Денис Пікалов розповів про найбільш прийнятну для Києва концепцію пляжів та підкреслив важливість якісної роботи рятувальної служби, а також зазначив, що вагомою проблемою столиці України є відсутність очисних споруд, внаслідок чого неочищені стічні води з міської дощової каналізації виходять безпосередньо у Дніпро через 130 колекторів та призводять до забруднення у тому числі і пляжних зон.

Основні висновки, тези, міркування та пропозиції були зафіксовані модератором з метою їх передачі київській міській владі для врахування думки громадсько-експертого середовища у подальшій роботі.

IMG_8380

IMG_8399

IMG_8417 (2)

IMG_8402

IMG_8392

IMG_8386

IMG_8410

IMG_8412

IMG_8418 (2)

IMG_8421 (2)

IMG_8406 (2)