КП Плесо

Новини

На оз. Берізка пройшли заходи для дітей, які побороли онкологічні захворювання

Під егідою ООН (Міжнародне десятиліття Програми дій «Вода для життя» 2005 – 2015), в рамках фестивалю «Здоров’я кожній сім’ї», 22 листопада 2015 року на озері Берізка (Гідропарк) пройшов «Зелений урок» для дітей, що побороли онкологічні захворювання чи продовжують лікування.

Захід організували:

Співробітники комунального підприємства «Плесо» допомогли в організації уроку і взяли участь у проведенні заходів.

Для діток з Києва, Донецька і Луганська було підготовлено багато цікавих уроків, веселих розваг, захопливих ігор та конкурсів з метою допомогти їх психологічній реабілітації та посприяти соціальній адаптації, виховати бережливе ставлення до неповторних природних багатств нашої Батьківщини. Їм розповіли про розмаїття іхтіофауни, рибалку, столичні водойми та правила безпеки на воді. А ще біля озера знаходиться мініатюрний зоопарк, маленькі учасники отримали купу позитивних емоцій від спілкування з його жителями.

Виступи клоуна та цікаві досліди допомогли дітям повністю зануритися у світ чарівництва і науки. Співробітники КП «Плесо» дбайливо підготували та вручили дітворі приємні подарунки, а також пригостили солодощами.

На завершення дітей частували традиційною рибацькою юшкою та іншими стравами, які на фантастичному свіжому, промитому осінньою зливою повітрі, були особливо смачними для тих, хто звик бачити природу переважно з вікон палат онкоцентрів.

image

IMG_8604

IMG_8603

IMG_8587

IMG_8585

клоун

IMG_8592

IMG_8591

IMG_8605

IMG_8596 (2)