КП Плесо

Підприємство

Генеральний директор - Пікалов Денис Олександрович

Державне комунальне підприємство «Плесо» створено рішенням виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 03.07.1995 № 204 «Про заходи щодо охорони, утримання та експлуатації внутрішніх водойм м.Києва», правонаступником якого на сьогодні є Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».  

У своїй діяльності КП «Плесо» підпорядковується Головному управлінню контролю за благоустроєм м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Що ми робимо

  • Зовнішній благоустрій, охорона, утримання та експлуатація внутрішніх водойм і земель водного фонду, покращення їх рекреаційної спроможності та екологічного стану.
  • Впровадження системи заходів, спрямованих на запобігання, обмеження і ліквідацію наслідків забруднення, засмічення і виснаження внутрішніх водойм м. Києва:

Створення спеціалізованих служб по догляду за річками, озерами, прибережними захисними смугами, гідротехнічними спорудами, об’єктів природозахисного фонду

Раціональне використання штучних водойм із прибережними захисними смугами, їх благоустрій та створення належних умов для відпочинку населення міста

  • Проведення науково-виробничої та організаційно-господарської діяльності у сфері створення і розвитку туристичної, спортивно-оздоровчої, розважальної та соціально-культурної інфраструктури на землях водного фонду м. Києва.
  • Організація і здійснення рятувально-водолазних робіт для забезпечення безпеки людей на воді у місцях масового організованого та неорганізованого відпочинку в межах міста Києва.
  • Організація і надання медичними працівниками першої невідкладної допомоги при нещасних випадках на воді та у місцях відпочинку біля води.
  • Організація системи екологічної безпеки у місцях організованого відпочинку на пляжах і внутрішніх водоймах м. Києва.
  • Організація комплексу заходів (проектування, будівництво, експлуатація) щодо очистки стічних вод дощової каналізації.
  • Проведення землевпорядних робіт.
  • Надання послуг у сфері відпочинку та рекреації.
  • Виконання функцій замовника на виконання проектних і будівельних робіт щодо:

Громадських будівель і споруд, відповідно до чинного законодавства

Гідротехнічних споруд водогосподарського призначення

Внутрішніх і зовнішніх мереж водопроводу, каналізації

Електропостачання та споруд на них

Благоустрою територій

Захисту територій від затоплення

Що в нас є

14

Зон відпочинку

11

Пляжів

433

Водоймищ

12

Річок

3

Рятувально-водолазних станцій

6

Рятувальних станцій

4

Насосні станції

5

Очисних споруд